Успех ученика на такмичењима - школска 2012/2013. година
У школској 2012/2013. години, ученици наше школе су поново показали велико интересовање за учествовање на такмичењима. За такмичења су вршене припреме на часовима редовне наставе, на часовима додатне наставе и самостално код куће. На такмичењима ученици су показали следеће резултате:
Окружно такмичење из физике:
Несторовић Ивана (6. разред) – 2. место
Лука Спасојевић (6.разред)
Окружно такмичење из биологије:
Лука Спасојевић (6.разред) – 3. место
Општинско такмичење из физике:
Лука Спасојевић (6.разред) – 1.место
Несторовић Ивана (6. разред) – 2. место
Општинско такмичење из математике:
Ћирић Бојана (3.разред) – 1. место
Јовић Ивана (3.разред) – 3.место
Несторовић Милица (3.разред)
Васић Бојана (3.разред)
Андрић Катарина (4. разред)
Митровић Стефан (4. разред)
Станковић Никола (4. разред)
Несторовић Лука (5. разред) – 1. место
Живковић Никола (5. разред) – 2. место
Несторовић Ивана (6. разред) – 1. место
Зељић Јован (7. разред)
Јовичић Невена (8. разред)
Радојчић Милица (8. разред)
Општинско такмичење из историје:
Живковић Никола (5. разред) – 2. место
Митровић Никола (5. разред)
Петровић Александар (5. разред)
Несторовић Ивана (6. разред) – 3. место
Поповић Марија (6. разред) - 3.место
Ерић Александар (6. разред)
Спасојевић Лука (6. разред)
Зељић Јован (7. разред)
Којић Сандра (7. разред)
Несторовић Јована (7. разред)
Николић Милица (7. разред)
Николић Александар (8. разред) -1.место
Јовичић Невена (8. разред) – 3.место
Мићић Милан (8.разред)
Општинско такмичење из енглеског језика:
Радојчић Милица (8. разред) – 3.место
Зељић Александра (8. разред)
Јовичић Невена (8. разред)
Општинско такмичење из биологије:
Живковић Никола (5.разред)
Несторовић Лука (5. разред)
Лука Спасојевић (6.разред) – 2.место
Несторовић Ивана (6. разред)
Поповић Марија (6. разред)
Крсмановић Радојка (7.разред)
Гајић Жељка (7. разред)
Зељић Јован (7. разред)
Радојчић Милица (8. разред)
Општинско такмичење из хемије:
Зељић Јован (7. разред)
Несторовић Јована (7. разред)
Зељић Александра (8.разред)
Јовичић Невена (8. разред)
Општинско такмичење из српског језика:
Петровић Александар (5.разред)
Милић Иван (5.разред)
Несторовић Лука (5. разред)
Николић Татјана (6.разред)
Несторовић Ивана (6. разред) – 3.место
Поповић Марија (6.разред)
Којић Сандра (7.разред)
Зељић Јован (7. разред)
Крсмановић Радојка (7.разред)
Јовичић Невена (8. разред) -3.место
Радојчић Милица (8. разред)
Зељић Александра (8.разред)