Почетна Ученици Наша постигнућа Успех ученика на такмичењима - школска 2012/2013. година

Успех ученика на такмичењима - школска 2012/2013. година

У школској 2012/2013. години, ученици наше школе су поново показали велико интересовање за учествовање на такмичењима. За такмичења су вршене припреме на часовима редовне наставе, на часовима додатне наставе и самостално код куће. На такмичењима ученици су показали следеће резултате:
 
Окружно такмичење из физике:
 
Несторовић Ивана (6. разред) – 2. место
Лука Спасојевић (6.разред)
 
Окружно такмичење из биологије:
 
Лука Спасојевић (6.разред) – 3. место
 
Општинско такмичење из физике:
 
Лука Спасојевић (6.разред) – 1.место
Несторовић Ивана (6. разред) – 2. место
 
Општинско такмичење из математике:
 
Ћирић Бојана (3.разред) – 1. место
Јовић Ивана (3.разред) – 3.место
Несторовић Милица (3.разред)
Васић Бојана (3.разред)
Андрић Катарина (4. разред)
Митровић Стефан (4. разред)
Станковић Никола (4. разред)
Несторовић Лука (5. разред) – 1. место
Живковић Никола (5. разред) – 2. место
Несторовић Ивана (6. разред) – 1. место
Зељић Јован (7. разред)
Јовичић Невена (8. разред)
Радојчић Милица (8. разред)
 
Општинско такмичење из историје:
 
Живковић Никола (5. разред) – 2. место
Митровић Никола (5. разред)
Петровић Александар (5. разред)
Несторовић Ивана (6. разред) – 3. место
Поповић Марија (6. разред) - 3.место   
Ерић Александар (6. разред)
Спасојевић Лука (6. разред)
Зељић Јован (7. разред)
Којић Сандра (7. разред)
Несторовић Јована (7. разред)
Николић Милица (7. разред)
Николић Александар (8. разред) -1.место
Јовичић Невена (8. разред) – 3.место
Мићић Милан (8.разред)
 
Општинско такмичење из енглеског језика:
 
Радојчић Милица (8. разред) – 3.место
Зељић Александра (8. разред)
Јовичић Невена (8. разред)
 
Општинско такмичење из биологије:
 
Живковић Никола (5.разред)
Несторовић Лука (5. разред)
Лука Спасојевић (6.разред) – 2.место
Несторовић Ивана (6. разред)
Поповић Марија (6. разред)
Крсмановић Радојка (7.разред)
Гајић Жељка (7. разред)
Зељић Јован (7. разред)
Радојчић Милица (8. разред)
 
Општинско такмичење из хемије:
 
Зељић Јован (7. разред)
Несторовић Јована (7. разред)
Зељић Александра (8.разред)
Јовичић Невена (8. разред)
 
Општинско такмичење из српског језика:
 
Петровић Александар (5.разред)
Милић Иван (5.разред)
Несторовић Лука (5. разред)
Николић Татјана (6.разред)
Несторовић Ивана (6. разред) – 3.место
Поповић Марија (6.разред)
Којић Сандра (7.разред)
Зељић Јован (7. разред)
Крсмановић Радојка (7.разред)
Јовичић Невена (8. разред) -3.место
Радојчић Милица (8. разред)
Зељић Александра (8.разред)

У школској 2012/2013. години, ученици наше школе су поново показали велико интересовање за учествовање на такмичењима. За такмичења су вршене припреме на часовима редовне наставе, на часовима додатне наставе и самостално код куће. На такмичењима ученици су показали следеће резултате:

 

Окружно такмичење из физике:

 

Несторовић Ивана (6. разред) – 2. место

Лука Спасојевић (6.разред)

 

Окружно такмичење из биологије:

 

Лука Спасојевић (6.разред) – 3. место

 

Општинско такмичење из физике:

 

Лука Спасојевић (6.разред) – 1.место

Несторовић Ивана (6. разред) – 2. место

 

Општинско такмичење из математике:

 

Ћирић Бојана (3.разред) – 1. место

Јовић Ивана (3.разред) – 3.место

Несторовић Милица (3.разред)

Васић Бојана (3.разред)

Андрић Катарина (4. разред)

Митровић Стефан (4. разред)

Станковић Никола (4. разред)

Несторовић Лука (5. разред) – 1. место

Живковић Никола (5. разред) – 2. место

Несторовић Ивана (6. разред) – 1. место

Зељић Јован (7. разред)

Јовичић Невена (8. разред)

Радојчић Милица (8. разред)

 

Општинско такмичење из историје:

 

Живковић Никола (5. разред) – 2. место

Митровић Никола (5. разред)

Петровић Александар (5. разред)

Несторовић Ивана (6. разред) – 3. место

Поповић Марија (6. разред) - 3.место   

Ерић Александар (6. разред)

Спасојевић Лука (6. разред)

Зељић Јован (7. разред)

Којић Сандра (7. разред)

Несторовић Јована (7. разред)

Николић Милица (7. разред)

Николић Александар (8. разред) -1.место

Јовичић Невена (8. разред) – 3.место

Мићић Милан (8.разред)

 

Општинско такмичење из енглеског језика:

 

Радојчић Милица (8. разред) – 3.место

Зељић Александра (8. разред)

Јовичић Невена (8. разред)

 

Општинско такмичење из биологије:

 

Живковић Никола (5.разред)

Несторовић Лука (5. разред)

Лука Спасојевић (6.разред) – 2.место

Несторовић Ивана (6. разред)

Поповић Марија (6. разред)

Крсмановић Радојка (7.разред)

Гајић Жељка (7. разред)

Зељић Јован (7. разред)

Радојчић Милица (8. разред)

 

Општинско такмичење из хемије:

 

Зељић Јован (7. разред)

Несторовић Јована (7. разред)

Зељић Александра (8.разред)

Јовичић Невена (8. разред)

 

Општинско такмичење из српског језика:

 

Петровић Александар (5.разред)

Милић Иван (5.разред)

Несторовић Лука (5. разред)

Николић Татјана (6.разред)

Несторовић Ивана (6. разред) – 3.место

Поповић Марија (6.разред)

Којић Сандра (7.разред)

Зељић Јован (7. разред)

Крсмановић Радојка (7.разред)

Јовичић Невена (8. разред) -3.место

Радојчић Милица (8. разред)

Зељић Александра (8.разред)

 
ИГРАМО СЕ И УЧИМО
САВЕТИ ПСИХОЛОГА

skolski psiholog

ШКОЛСКИ ДОКУМЕНТИ

skolski dokumenti

УЏБЕНИЦИ

Извод из информационог система МПНТР

(школскa 2016/2017. и 2017/2018. година)

Види>>

ПО ЊЕМУ НОСИМО ИМЕ

sfilipovic

КОНТАКТ
kontakt
Тел: 015/7462-085 (Матична школа)
 
Тел: 015/7462-406 (Издвојено одељење)
 
 

plavioblak             zutioblak                   rozeoblak