Почетна Ученици Наша постигнућа

Успех ученика на такмичењима - школска 2018/2019. година

Општинско такмичење – новембар 2018.
 
Мали фудбал - дечаци –освојено IV место – Екипу чинили: Лука Јовановић VII1, Владо Васић VII1, Иван Несторовић VIII1, Лазар Станковић VIII1, Урош Несторовић VII1, Огњен Несторовић VII1 , Борисав Станковић VIII1, Маринко Павловић VI1, Ђорђе Николић VII1, и Кристијан Јездимировић VI1.
 
Мали фудбал –девојчице - освојено II место - Екипу чиниле: Адријана Којић VIII1, Тијана Лукић VIII1, Анђела Лукић VIII1, Биљана Несторовић VII1, Ана Којић VII1, Анастасија Јовановић VII1, Јована Спасојевић VIII1, Ања Спасојевић VIII1 , Наташа Којић VIII1 и Катарина Павловић VIII1
 
Општинска такмичења - март 2018.
 
Физика:    
 
Давид Јовановић VI1- I место
 
Српски језик:  
 
Марија Николић Vр. – II место
Лука Поповић Vр. – II место
Огњен Лукић Vр. – III место
Давид Јовановић VI1
Никола Јовић VI1
Вукашин Петровић VIII1- III место
Ања Спасојевић VIII1- III место
 
Историја :
 
Вукашин Петровић VIIIр. – I место
Драгана Несторовић VIII1- III место
 
Географија:
 
Ања Спасојевић VIIр. – III место
 
Енглески језик:
 
Милица Милић VIII1 – III место
 
Књижевна олимпијада:
 
Милица Милић VIII1 – III место
 
Математика:
 
Јокић Валентина IV1- даљи пласман
 
Учесници на окружним такмичењима - март/април 2019.
 
Регионална смотра научно-истраживачких радова:
 
Енглески језик: Ања Спасојевић VIII1 1.место
 
Енглески језик: Милица Милић VIII1 1.место
 
Историја: Драгана Несторовић VIII1 3.место
 
Историја : Вукашин Петровић VIII1, Драгана Несторовић VIII1
 
Српски језик: Вукашин Петровић VIII1, Марија Николић Vр. , Лука Поповић, Огњен Лукић, Ања Спасојевић VIII1
 
Математика: Јокић Валентина IV1
 
Књижевна олимпијада: Милица Милић VIII1
 
Енглески језик: Милица Милић VIII1
 
Учесници на републичким такмичењима – мај/јун 2019.
 
Троје учесника на републичком такмичењу научно-истраживачких радова у организацији Центра за таленте (из енглеског језика Ања Спасојевић VIII1 и Милица Милић VIII1 а из историје Драгана Несторовић VIII1)      
 

Успеси ученика на општинским такмичењима школске 2017/2018. године

ИСТОРИЈА
 
Небојша Зељић VI р.– III место
Вукашин Петровић VIIр. – III место
 
БИОЛОГИЈА
 
Давид Јовановић Vр. – III место
Ања Спасојевић VIIр. – II место
 
СРПСКИ ЈЕЗИК
 
Никола Јовић Vр. – III место
Давид Јовановић Vр. – III место
Милица Несторовић VIIIр. – III место
Ивана Јовић VIIIр. – III место
 
ГЕОГРАФИЈА
 
Ања Спасојевић VIIр. – II место
Милица Несторовић VIIIр. – II место
Ивана Јовић VIIIр. – II место
Лазар Несторовић VIIIр. – III место
 

Успех ученика на такмичењима - школска 2016/2017. година

Октобар/новембар 2016.
 
Општинско такмичење у малом фудбалу – освојено 3.место, без пласмана на окружни ниво.
Екипу школе чинили: Лука Јовановић V1, Владо Васић V1 Стефан Несторовић VII1, Петар Николић VIII1, Марко Николић VIII1, Александар Несторовић VIII1 Томислав Лукић VIII1, Милан Несторовић VIII1, Максим Јовић VIII1.
Општинско такмичење у одбојци – освојено 3. место, без пласмана на окружни ниво.
Екипу школе чиниле: Анастасија Јовановић V1, Драгана Несторовић VI1, Милица Милић VI1, Кољибабић Анђела VII1, Катарина Петровић VII1, Ивана Јовић VII1, Крсмановић Анђела VII1, Ивана Кољибабић, VIII1 Сара Јовановић VIII1, Катарина Андрић VIII1, Марина Јокић VIII1, Бојана Лукић VIII1.

Опширније...

 

Успех ученика на такмичењима - школска 2015/2016. година

Октобар/новембар 2015.

Општинско такмичење у малом фудбалу – освојено 1.место,  пласман на окружни ниво.

Екипу школе чинили: Иван Несторовић V1, Стефан Несторовић VI1, Петар Николић VII1, Марко Нiколић VII1, Александар Несторовић VII1, Младен Радић VIII1, Лука Несторовић VIII1, Никола Митровић VIII1, Срђан Мићић VIII1 и  Данијел Којић VIII1.

Општинско такмичење у одбојци – освојено 3. место, без пласмана на окружни ниво.

Екипу школе чиниле: Васић Бојана VI1, Кољибабић Анђела VI1, Ивана Јовановић VI1, Ивана Јовић VI1, Крсмановић Анђела VI1, Ивана Кољибабић VII1, Сара Јовановић VII1, Катарина Андрић VII1, Марина Јокић VII1 , Крстић Нада VIII1 и Марија Јокић VIII1.

 

Опширније...

 
ПРИЈАВА ЗА ИМУНИЗАЦИЈУ

euprava

ИГРАМО СЕ И УЧИМО
САВЕТИ ПСИХОЛОГА

skolski psiholog

Чувам те

cuvam-te

ШКОЛСКИ ДОКУМЕНТИ

skolski dokumenti

УЏБЕНИЦИ

Извод из информационог система МПНТР

(школскa 2016/2017. и 2017/2018. година)

Види>>

ПО ЊЕМУ НОСИМО ИМЕ

sfilipovic

КОНТАКТ
kontakt
Тел: 015/7462-085 (Матична школа)
 
Тел: 015/7462-406 (Издвојено одељење)
 
 

plavioblak             zutioblak                   rozeoblak