Почетна Ученици Наша постигнућа Успех ученика на такмичењима - школска 2015/2016. година

Успех ученика на такмичењима - школска 2015/2016. година

Октобар/новембар 2015.

Општинско такмичење у малом фудбалу – освојено 1.место,  пласман на окружни ниво.

Екипу школе чинили: Иван Несторовић V1, Стефан Несторовић VI1, Петар Николић VII1, Марко Нiколић VII1, Александар Несторовић VII1, Младен Радић VIII1, Лука Несторовић VIII1, Никола Митровић VIII1, Срђан Мићић VIII1 и  Данијел Којић VIII1.

Општинско такмичење у одбојци – освојено 3. место, без пласмана на окружни ниво.

Екипу школе чиниле: Васић Бојана VI1, Кољибабић Анђела VI1, Ивана Јовановић VI1, Ивана Јовић VI1, Крсмановић Анђела VI1, Ивана Кољибабић VII1, Сара Јовановић VII1, Катарина Андрић VII1, Марина Јокић VII1 , Крстић Нада VIII1 и Марија Јокић VIII1.

 

 

 Општинска такмичења  - март 2016.

 

 Математика:   Николина Петровић IV1 - 1.место

                          Анастасија Јовановић IV1 - 3.место,

                          Вукашин Петровић V1 -  2. Место

                          Ивана Јовић VI1 - 1. Место

Такмичари без даљег пласмана: Вељко Гајић III1, Марко Радојчић III1,  Лука Несторовић VIII1, Александар Петровић VIII1,Никола Живковић VIII1.

 

Српски језик:    Ања Спасојевић V1  - 2. Место

                           Вукашин Петровић V1  - 2. Место

Учесници без даљег пласмана: Милица Несторовић VI1, Ивана Јовић VI1,  Катарина Петровић VI1, Катарина Андрић VII1, Марина Јокић VII1, Петар Николић VII1, Иван Милић VIII1, Александар Петровић VIII1 и Лука Несторовић VIII1.

Историја :  Ања Спасојевић V1  - 3. место

                     Немања Павловић VIII1  - 3. место

                     Синиша Радић VIII1 - 1.место

Учесници без даљег пласмана: Вукашин Петровић V1, Драгана Несторовић V1,  Борисав Станковић V1, Катарина Петровић VI1, Бојана Васић VI1, Бојана Ћирић VI1, Катарина Андрић VII1, Лука Несторовић VIII1  и  Александар ПетровићVIII1 .

Енглески језик:  Милош Јокић VIII1 – без пласмана

Хемија: Учесници без даљег пласмана: Андрић Катарина VII1, Јокић Марина VII1, Петар Николић VII1, Никола Живковић VIII1, Александар ПетровићVIII1 и Лука Несторовић VIII1.

Физика: Учесници без даљег пласмана: Анђела Крсмановић VI1 и Ћирић Бојана VI1.

Географија: Учесници без даљег пласмана: Никола Живковић VIII1, Данијел Којић VIII1, Никола Несторовић VIII1, Андрић Катарина VII1, Јокић Марина VII1 и Николић Петар VII1.

Такмичење у рецитовању: Никола Јовић III1, Ђорђе Николић IV1, Јелена Грујичић IV1, Петар Николић VII1, Ивана Јовић VI1 и Бојана Ћирић VI1.

 

Учесници на окружним такмичењима - март/април 2016.

 

Математика: Николина Петровић IV1

                        Анастасија Јовановић

                        Вукашин Петровић V1

                         Ивана Јовић VI1-  

Спрски језик: Ања Спасојевић V1

                        Вукашин Петровић V1

Историја : Синиша Радић VIII1

 

Учесник на регионалној смотри научно - истраживачких радова, мај  2016.

Хемија: Никола Живковић VIII1

 
ИГРАМО СЕ И УЧИМО
САВЕТИ ПСИХОЛОГА

skolski psiholog

ШКОЛСКИ ДОКУМЕНТИ

skolski dokumenti

УЏБЕНИЦИ

Извод из информационог система МПНТР

(школскa 2016/2017. и 2017/2018. година)

Види>>

ПО ЊЕМУ НОСИМО ИМЕ

sfilipovic

КОНТАКТ
kontakt
Тел: 015/7462-085 (Матична школа)
 
Тел: 015/7462-406 (Издвојено одељење)
 
 

plavioblak             zutioblak                   rozeoblak