Почетна Ученици Наша постигнућа Успех ученика на такмичењима - школска 2014/2015. година

Успех ученика на такмичењима - школска 2014/2015. година

Октобар/новембар 2015.
Општинско такмичење у малом фудбалу – освојено 1.место,  пласман на окружни ниво.
Екипу школе чинили: Иван Несторовић V1, Стефан Несторовић VI1, Петар Николић VII1, Марко Нiколић VII1, Александар Несторовић VII1, Младен Радић VIII1, Лука Несторовић VIII1, Никола Митровић VIII1, Срђан Мићић VIII1 и  Данијел Којић VIII1.
Општинско такмичење у одбојци – освојено 3. Место, без пласмана на окружни ниво.
Екипу школе чиниле: Васић Бојана VI1, Кољибабић Анђела VI1, Ивана Јовановић VI1, Ивана Јовић VI1, Крсмановић Анђела VI1, Ивана Кољибабић VII1, Сара Јовановић VII1, Катарина Андрић VII1, Марина Јокић VII1 , Крстић Нада VIII1 и Марија Јокић VIII1.
Наставник: Ана Ковачевић
Општинска такмичења  - март 2016.
 Математика:  
Николина Петровић IV1 - 1.место
Анастасија Јовановић IV1 - 3.место,
Наставник: Станојка Николић
Вукашин Петровић V1 -  2. Место
Ивана Јовић VI1 - 1. Место
Наставник: Милка Милић
Такмичари без даљег пласмана: Вељко Гајић III1, Марко Радојчић III1,  Лука Несторовић VIII1, Александар Петровић VIII1,Никола Живковић VIII1.
Српски језик:   
Ања Спасојевић V1  - 2. Место
Вукашин Петровић V1  - 2. Место
Наставник:  Споменка Вучковић
Учесници без даљег пласмана: Милица Несторовић VI1, Ивана Јовић VI1,  Катарина Петровић VI1, Катарина Андрић VII1, Марина Јокић VII1, Петар Николић VII1, Иван Милић VIII1, Александар Петровић VIII1 и Лука Несторовић VIII1.
Историја : 
Ања Спасојевић V1  - 3. Место
Синиша Радић VIII1 - 1.место
Немања Павловић VIII1  - 3. место
Наставник: Слободанка Павић
Учесници без даљег пласмана: Вукашин Петровић V1, Драгана Несторовић V1,  Борисав Станковић V1, Катарина Петровић VI1, Бојана Васић VI1, Бојана Ћирић VI1, Катарина Андрић VII1, Лука Несторовић VIII1  и  Александар ПетровићVIII1 .
Енглески језик:  Милош Јокић VIII1 – без пласмана
Хемија: Учесници без даљег пласмана: Андрић Катарина VII1, Јокић Марина VII1, Петар Николић VII1, Никола Живковић VIII1, Александар ПетровићVIII1 и Лука Несторовић VIII1.
Физика: Учесници без даљег пласмана: Анђела Крсмановић VI1 и Ћирић Бојана VI1.
Географија: Учесници без даљег пласмана: Никола Живковић VIII1, Данијел Којић VIII1, Никола Несторовић VIII1, Катарина Андрић VII1,  Марина Јокић VII1 и Петар Николић VII1.
Учесници на окружним такмичењима - март/април 2016.
Математика:
Николина Петровић IV1
Анастасија Јовановић
Вукашин Петровић V1
Ивана Јовић VI1
 
ИГРАМО СЕ И УЧИМО
САВЕТИ ПСИХОЛОГА

skolski psiholog

ШКОЛСКИ ДОКУМЕНТИ

skolski dokumenti

УЏБЕНИЦИ

Извод из информационог система МПНТР

(школскa 2016/2017. и 2017/2018. година)

Види>>

ПО ЊЕМУ НОСИМО ИМЕ

sfilipovic

КОНТАКТ
kontakt
Тел: 015/7462-085 (Матична школа)
 
Тел: 015/7462-406 (Издвојено одељење)
 
 

plavioblak             zutioblak                   rozeoblak